Tak Nie, dziękuję
+1 6466641934

Dotyk blasku

Uroczystość, chwila, obietnica ... na 77 diamentach, wiemy, że Twoja biżuteria jest czymś więcej niż prostym obiektem, to odzwierciedlenie twojego blasku. Aby utworzyć klejnot, który jest całkowicie wyjątkowy, 77 Diamonds oferuje spersonalizowaną usługę, która pozwala zaprojektować przedmiot z jednego diamentu lub ustawienia. Dzięki salonowi z siedzibą w Wielkiej Brytanii i Europie, nasi eksperci pomogą stworzyć rzadki ideał: coś do pielęgnowania, aby zachować i ostatecznie przejść.

Fall in Love

Are you Summer ready?

Ręcznie robione projekty

Ręcznie robione projekty

Jesteśmy prawdziwymi perfekcjonistami. Nasi jubilerzy czerpią z wieloletniego doświadczenia, aby starannie wykonać każdy element, dzięki czemu staje się on cennym elementem do przechowywania i przekazywania.

Stwórz swój wymarzony klejnot w trzech prostych krokach i zleć wykonanie go ekspertom.

Porada eksperta

Porada eksperta

Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Możesz liczyć na to, że odpowiemy na każde Twoje pytanie, nawet małe lub precyzyjne. Porozmawiaj z nami online lub umów się na spotkanie już dziś.

Porozmawiaj z nami online, telefonicznie lub umów się na spotkanie w jednym z naszych salonów.

30-dniowe bezpłatne zwroty

30-dniowe bezpłatne zwroty

Sprawiamy, że Twoje doświadczenie jest tak proste, jak to tylko możliwe. Zwróć swój przedmiot w mniej niż 30 dni całkowicie bezpłatnie lub z łatwością zmienisz rozmiar pierścionka, aby uzyskać idealne dopasowanie.

Zwróć swój przedmiot w mniej niż 30 dni bezpłatnie lub zmień rozmiar pierścionka, aby był idealnie dopasowany.

Pozyskiwane z troską

Pozyskiwane z troską

Szanujemy nasz handel. Zapewniamy, że wszystkie nasze klejnoty są niezależnie certyfikowane i spełniają międzynarodowe standardy odpowiedzialnego pozyskiwania.

Explore our selection of independently certified and responsibly sourced gems.

Diamenty o idealnym szlifie Cupid

Odkryj idealny dopasowany do siły twojej miłości. Przeglądaj naszą kolekcję Diamond Premium i znajdź idealne centralne, aby utrudniać projekt.

Diamenty

Znajdź idealny klejnot w naszym wyborze odpowiednich diamentów, i udoskonalaj wyszukiwanie przez karat, kolor, przejrzystość i cięcie.

kup brylanty

KAMIENIE SZLACHETNE

Odkryj najbardziej żywych kolorów natury w naszym wyborze odpowiedzialnie pozyskiwanych luźnych kamieni, wszystko niezależnie oceniane i z dowodem pochodzenia.

kup kamienie szlachetne
Biżuteria na zamówienie

Biżuteria na zamówienie

Aby Twoja biżuteria opowiedziała historię, czasami najlepiej zainspirować narrację. Rzuć swoją wizję w rzeczywistość dzięki naszej usługi na zamówienie.

Odkryj Bespoke.

Odwiedź nasze salony

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy, wybierając idealny pierścionek zaręczynowy lub po prostu poszukuje ogólnej porady, nasi specjaliści z biżuterii są tutaj, aby Ci pomóc.

Odkryj nasze salony

Ta strona używa plików cookie: Kontynuując przeglądanie tej strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Dowiedz się więcej tutaj